Kariéra

Kariéra

Aktuálne pracovné ponuky:

Predajca / obsluha maloobchodnej predajne

Miesto práce:
Bystrická cesta 45C, Ružomberok

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Termín nástupu:
ak nás zaujmeš, pokojne aj ihneď

Ponúkaný plat (brutto):
700 € + atraktívny motivačný odmeňovací systém (po zapracovaní)

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude predaj našich produktov v maloobchodnej predajni v Ružomberku a starostlivosť o zákazníkov. Pod slovom predaj rozumej pomoc zákazníkovi urobiť správne nákupné rozhodnutie, nie nútiť ho nakupovať to, čo nepotrebuje. Pod pojmom starostlivosť o zákazníka rozumej kompletné vybavenie nákupnej požiadavky zákazníka až po jej zaplatenie.

V predajni budeš s úsmevom prijímať našich zákazníkov, venovať im pozornosť a postaráš sa o to, aby každý z nich odchádzal s pozitívnym zážitkom.

Čo Ti ponúkame?

Neustále rozširujeme našu obchodnú činnosť, a preto sme na úseku maloobchodnej predajne vytvorili NOVÉ VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO. Čaká na Teba tím šikovných, odhodlaných a nadšených kolegov. Po nástupe Ťa naučíme všetko potrebné a budeme Ťa neustále vzdelávať a zdokonaľovať v predajných zručnostiach. Pre najlepších máme pripravené bonusové benefity. Dostaneš u nás základnú mesačnú mzdu, no máš možnosť ovplyvniť výšku svojho príjmu. Budeš môcť neustále posúvať hranice svojich schopností a kariérne rásť. Budeš sa podieľať na raste a úspechoch firmy.

Aký máš byť?

Otvorený komunikácii s ľuďmi, vedieť sa s nimi rozprávať, no zároveň ich aj počúvať. Máš vycibrenú slovnú zásobu, si inteligentný a máš všeobecný rozhľad. Vieš milo pozdraviť a robíš to. Úsmev je Tvojou devízou. Stotožňuješ sa s výrokom: „Náš zákazník – náš pán“. Obchodovanie je pre Teba výzvou. Máš príjemný vzhľad a vystupovanie. Si priateľský, v kolektíve nekonfliktný. Využívaš svoj potenciál na maximum. Plníš stanovené plány a ciele. Na úrovni reprezentuješ firmu, v ktorej pracuješ a stotožňuješ sa s jej víziou.

Máš ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Ovládaš pravopis. Skutočne ovládaš prácu s počítačom na používateľskej úrovni (Excel, Word, e-mail). Pracovné povinnosti si plníš 8 hodín denne, 5 dní v týždni. Výhodou (nie však podmienkou) je prax v obchodnej spoločnosti, prípadne v aktívnom predaji tovarov alebo služieb.

Ak Ťa táto ponuka zaujala, pošli svoj životopis a motivačný list e-mailom na kariera@carta.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára pod týmto inzerátom. V prípade, že nás zaujmeš, pozveme Ťa na osobný pohovor.